Recenzie

Oxana R. napísala 4.11.2020
Pracujem v tejto agentúre pod vedením pani Heinsovej už 2 roky. Je to moja prvá agentúra a môžem s kľudom napísať, že to bola moja najlepšia voľba. Pani Heinsova od začiatku bola vždy ústretová, úprimná a nápomocná vo všetkých smeroch.
Najviac som sa o jej profesionálnom a ľudskom prístupe presvedčila počas 1.vlny Corony a i teraz počas 2.vlny,ktore som strávila v práci. Venovala sa mi(viem, že i všetkým jej klientkam) kedykoľvek keď som to potrebovala. Robila nie len svoju prácu, ale i mnoho naviac. Vypočula, poradila, a nikdy nepovedala NEDÁ SA..
Čítam mnoho recenzií na rôzne agentúry, mnohokrát neverím vlastným očiam co čítam... V tejto agentúre vládne pokoj, ochota, ľudskosť a profesionalita!
I takto by som sa chcela poďakovať pani Heinsovej za skvelé 2 roky a dúfam, že to spolu potiahneme ešte mnoho rokov!!! Držím palce a ĎAKUJEM!!!
 

Marta V. napísala 30.3.2020
Je to úžasná Agentúra lebo ma úžasnú majiteľku. Ma neskutočne úžasný prístup k práci ale aj ako človek čo sa tak často nevidí. Na100%odporúčam.
 

Eva M. napísala 6.1.2020
Áno, je veľmi ochotná a za každých okolností vám poradí, zdvíha telefón, ak je obsadená zavolá vám, je veľmi milá co u iných agentúr berú opatrovateľky ako kus za kus, prajem pani Petre veľa úspechov, zdravia, a sily, a aby to s nami vydržala, dakujeme
 

Mária D. napísala 25.3.2019
táto agentura je súper A pani Petra Heisnova je veľmi zlatá aká korektna
 

Erika M. napísala 5.10.2018
Za mňa osobne môžem povedať a napísať že p. Petra je človek s veľký srdcom a pochopením. Pracujem pod agentúrou Ruby od môjho začiatku a vždy som našla pochopenie, povzbudenie ale hlavne prácu za ktorú som vám veľmi vďačná p. Petra. Keď môžem tak vrelo odporúčam pracovať v tejto agentúre. Prajem vám veľa zdravia p. Petra a veľmi pekne Ďakujem.


Alžbeta V. napísala 23.9.2018
Pracujem tu už niekolko rokov pani Petra majitelka agenturi Ruby je seriozna,mila,ochotna som tu velmi spokoja.


Mariana T. napísala 23.9.2018
Agentúra Ruby mi ako jediná zo všetkých oslovených dala šancu ako začínajúcej opatrovatelke. Povzbudila ma keď som zapochybovala či to zvládnem. Pracujem tu už pár rokov a za žiadnu cenu by som nemenila. Majiteľka agentúry je veľmi milá, ústretová a vždy ochotná pomôcť, poradiť. Je to dobrý pocit keď sa máte na koho obrátiť. Týmto sa chcem pani Petre za všetko poďakovať a teším sa na našu spoluprácu aj do budúcna. Túto agenturu na základe mojich skúseností úprimne odporúčam všetkým.


Alena N. napísala 3.9.2018
V tejto agentúre pracujem už pár rokov a musím povedať že pani Petra je milá ochotná pomôcť v každom smere. Vždy ju veľmi rada odporúčam, pretože s touto agentúrou mam len a len dobre skúsenosti... ĎAKUJEM pani Petra...


Ľubica K. napísala 31.8.2018
Dlhujem veľké poďakovanie pani Petre, majiteľke tejto agentúry. Jej ochota pomôcť a srdečný prístup, čo je v dnešnej dobe naozaj vzácnosťou. Pod jej krídlami pracujem už 3 roky. Dala mi šancu, ked som nevedela, či to dokažem. Povzbudí, poradí a ak treba, najde novú rodinu. Tiež si vyskúšala túto prácu, preto presne vie,čím si musíme prejsť. Pri nej máte pocit, že sa rozprávate s kamarátkou. Dievčence, vrelo ju odporúčam... takéto agentury by mali byť všetky … ĎAKUJEM


Mária Š. napísala 3.4.2018
Tato agentura mi podala pomocnu ruku ked som ako zaciatocnicka nastupovala na drahu opatrovatelky.Tymto sa chcem podakovat p.Petre.Prajem Vam vela uspechov vo vasej praci.
Máte záujem o naše služby?

Kontaktujte nás!

Kontakt